Fotoalbum

 

SOKOL Černý Důl

Fotbalová sezona 2010/2011 skončila

 

Máme za sebou další sezonu. Odehráli jsme 26 kol. Jako obvykle se nám více podařil podzim, který jsme zakončili na 3 místě se 6 vítězstvími, 4 remízami a 4 prohrami. Podzimním králem střelců se stal Martin Kučeravý se 7 zásahy. Celkem jsme za podzim nastříleli 31 branek a naši soupeři nám jich nasázeli 30. Na jaře nás čekalo 6 domácích a 6 venkovních zápasů. Jaro míváme většinou slabší. I letos se nám to potvrdilo a bilance 4vítězství, 2 remízy a 6 proher je toho důkazem. Jarním králem střelců se stal Zdenda Pavlíček se 12 góly. Celková bilance za jaro je 22 gólů vstřelených a 21 obdržených.     

Tuto sezonu jsme nakonec zakončili na krásném 4 místě se ziskem 41 bodů a se skóre  53 : 51. Naši nejlepší střelci byli: Pavlíček 18, Putrovec Michal 4, Benecký 4, Jindra   4, Kučeravý 4 a Martin Teichman 4. Poslední zápas jsme odehráli na domácím hřišti. Zápas odpískal Jirka Chyba. Po skončení zápasu jsme se všichni výborně pobavili. Nechyběl ani fotbalový zápas proti fanouškům.

Závěrem bych chtěl poděkovat Vám všem fanouškům, kteří jste nás chodili podporovat a doufám , že se v příští sezoně opět uvidíme.

 Velké díky samozřejmě patří našim sponzorům  - obec Černý Důl, stavební firma Taclík a dřevěnky Roubal. Všem ještě jednou velké díky.

 

Sportu zdar a fotbalu zvlášť                                                                                      Kaká